Jesteś tutaj: E-rolki.pl » Dział pomocy » Zakładanie konta / Logowanie

Zakładanie konta / Logowanie

Rejestracja nowego Klienta


Rejestracja, czyli podanie danych osobowych oraz adresu do wysyłki zamówienia

Rejestracja w sklepie E-kolka.com.pl jest calkowicie darmowa do niczego nie zobowiązuje. Zakładając konto Klient akceptuje regulamin sklepu. Wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje ok. 2 min.

Sklep umożliwia składanie zamówień bez zakładania konta. Aby to zrobić w koszyku należy wybrać opcję: "Zakupy jako gość, bez założenia konta". Zamówienia również można składać telefonicznie dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta w godzinach od 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.

Proces rejestracji przebiega szybko, a dane podawane przez Klienta są informacjami potrzebnymi do poprawnego dostarczenia przesyłki oraz wystawienia faktury. W każdej chwili Klient może poprosić o skasowanie jego konta oraz danych osobowych. Posiadając konto w serwisie E-kolka.com.pl, Klient nie jest zobowiązany do żadnych zakupów ani opłat. Konto jest darmowe. Płaci się jedynie za zakupione przez konto towary wg cen podanych w sklepie.Rejestracja nowego Klienta odbywa się poprzez wybieranie opcji Twoje konto    

w górnej części strony. Należy dokładnie wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.
Po wypełnieniu formularza należy zapoznać się z regulaminem sklepu oraz zaznaczyć "haczyk" u dołu ekranu z prawej strony w polu "Przeczytałem regulamin i zasady polityki prywatności:"

  1. UWAGA: Dane osobowe będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883). Logując się na stronach internetowych e-kolka.com.pl i składając zamówienie Zamawiający każdorazowo wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia.

  2. Zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Ponadto każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania lub wycofania danych z bazy E-kolka.com.pl


Po wprowadzeniu wszystkich danych do formularza można  kontynuować zakupy.

 
Logowanie

Logowanie do sklepu odbywa się poprzez podanie adresu e-mail oraz hasła.

Istnieje możliwość odzyskania zapomnianego hasła. W tym przypadku należy skorzystać z zakładki "Odzyskiwanie hasła". Po wypełnieniu zamieszczonego tam formularza, na wskazany adres e-mail (użyty do rejestacji konta), zostanie wysłany e-mail z nowym hasłem.

Nowe hasło można w każdej chwili zmienić w zakładce "Moje konto".


Brak informacji o przeglądanych produktach.