Jesteś tutaj:
E-rolki.pl
»
KOŁA POMPOWANE
»
Bez obudowy
»
Koło pneumatyczne fi.260mm opona 3,00-4 260MŁKX4
Koło pneumatyczne fi.260mm opona 3,00-4 260MŁKX4
- OPIS
- GWARANCJA
KOŁO PNEUMATYCZNE fi. 260mm /260MŁKX4
| CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA: | |
| Średnica koła: | 260 mm |
| Średnica otworu: | 20 mm |
| Rodzaj felgi: | metalowa |
| Szerokość bieżni: | 80 mm |
| Szerokość piasty: | 72 mm |
| Rozmiar opony: | 3,00-4 |
| Nośność: | 170 kg |
| Łożysko: | kulkowe |
* Koła pneumatyczne dostępne są ze stalowym lub tworzywowym korpusem oraz dętkową lub bezdętkową oponą (w zależności od średnicy koła).
* Koła z korpusem stalowym posiadają tarczę stalową, tłoczoną, cynkowaną bądź malowaną w kolorze czerwonym (w zależności od średnicy koła).
* Korpus koła jest spawany lub skręcany. Koła i kółka pneumatyczne ułatwiają transport na nierównych powierzchniach.
* Koła dostępne sąz oponą bezdętkowa, z określoną liczbą warstw płótna.
ZOBACZ TAKŻE
Koło pneumatyczne fi.330mm łoz.kulkowe 330MŁ/25
NETTO: 118,44 PLN BRUTTO: 145,68 PLN
Koło pneumatyczne fi. 400mm łoz.kulkowe 400X4Ł/25
NETTO: 108,99 PLN BRUTTO: 134,05 PLN
Koło pneumatyczne fi.175mm opona 175-45 175MS
NETTO: 79,76 PLN BRUTTO: 98,10 PLN
