Jesteś tutaj:
E-rolki.pl
»
KOŁA DO DUŻYCH OBCIĄŻEŃ
»
KOŁA TWORZYWOWE DO DUŻYCH OBCIĄŻEŃ
»
W obudowach skrętnych
»
Koło tworzywowe fi. 200mm do dużych obciążeń 62BND
Koło tworzywowe fi. 200mm do dużych obciążeń 62BND
- OPIS
- GWARANCJA
KOŁO TWORZYWOWE DO DUŻYCH OBCIĄŻEŃ fi. 200mm W OBUDOWIE SKRĘTNEJ /62BND
| Średnica koła: | 200 mm |
| Szerokość bieżni: | 50 mm |
| Wysokość zestawu: | 252 mm |
| Nośność: | 750 kg |
| Rozstaw otworów: | 80x107 mm |
| Przesunięcie osi: | 146 mm |
| Łożysko: | kulkowe |
| Nr łożyska: | 6204 |
* Bardzo mocna, solidna konstrukcja spawana.
* Koła występujące w tej obudowie osadzone są na tulejce, montowane są z kielichem obudowy koła za pomocą śruby i nakrętki.
* Obudowa koła posiada podstawę mocującą z łożyskiem oporowym wzdłużnym zabezpieczonym uszczelniaczem tworzywowym chroniącym kulki łożyska wypełnione długotrwałym smarem.
* Widelec obrotowy zawiera drugie łożysko oporowe wzdłużne.
* Całość połączona jest śrubą z nakrętką, która zabezpieczona jest specjalnym klejem beztlenowym
ZOBACZ TAKŻE
Koło tworzywowe fi.250mm do dużych obciążeń 92BND
NETTO: 240,17 PLN BRUTTO: 295,41 PLN
Koło tworzywowe fi.80mm do dużych obciążeń w obud.skrętnej 3BND
NETTO: 135,14 PLN BRUTTO: 166,22 PLN
Koło tworzywowe fi.125mm do dużych obciążeń 22MBND
NETTO: 149,42 PLN BRUTTO: 183,79 PLN
