Jesteś tutaj: E-rolki.pl » KOŁA DO PIECÓW /TEMPERATUROWE » Tworzywowe (max. 250°C) » Koło tworzywowe fi.100mm odporne na wysoką temp.(max.250*C)

Koło tworzywowe fi.100mm odporne na wysoką temp.(max.250*C)

CENA NETTO: 18,95 PLN
CENA BRUTTO: 23,31 PLN
Niedostępny
dla wybranej opcji.
Czas realizacji
wysyłka do 24 godzin
Dostawa już od: 20,00 PLN
Waga: ok 0.20 kg
Wersja do druku Dodaj do przechowalni
  • OPIS
  • GWARANCJA

KOŁO TWORZYWOWE fi. 100mm ODPORNE NA WYSOKĄ TEMPERATURĘ (max. 250*C)     / 19EZ/15





CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA:
Średnica koła: 100 mm
Średnica otworu w piaście: 15 mm
Szerokość piasty: 40 mm
Szerokość bieżni: 36 mm
Nośność: 100 kg
Łożysko: ślizgowe



* Koła i kółka tworzywowe odporne na wysoką temperaturę posiada jednolity korpus wykonany wtryskowo z poliamidu PA 66.

* Poliamid PA 66 zawiera 30% włókna szklanego, co wpływa na jego stabilizację termiczną, zapewnia wysoką odporność cieplną.

* Koła tworzywowe odporne na wysoką temperaturę charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie oraz na temperaturę od -40 do +250°C

Kod: 3057 19EZ/15
Dowód zakupu (paragon lub faktura) jest nieodłącznym elementem każdej wysyłanej paczki i podstawą do uzyskania gwarancji czy złożenia reklamacji.
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne takie jak np.rozdarcia, obtarcia, rozcięcia, wgniecenia, itp. Oraz uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowanie

Więcej informacji na stronie warunki gwarancji
Koło żeliwne do dużych obciążeń fi.160mm w obud.stałej   43Z Koło żeliwne do dużych obciążeń fi.160mm w obud.stałej 43Z Koło tworzywowe fi.200mm odporne na wysoką temp. (max.250*C) 69E Koło tworzywowe fi.200mm odporne na wysoką temp. (max.250*C) 69E Koło żeliwne do dużych obciążeń fi.100mm z hamulcem  15ZH Koło żeliwne do dużych obciążeń fi.100mm z hamulcem 15ZH