Jesteś tutaj:
E-rolki.pl
»
KOŁA POMPOWANE
»
Bez obudowy
»
Koło pneumatyczne fi.330mm łoz.kulkowe 330MŁ/25
Koło pneumatyczne fi.330mm łoz.kulkowe 330MŁ/25
- OPIS
- GWARANCJA
KOŁO PNEUMATYCZNE fi.330mm /330MŁ/25
| CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA: | |
| Średnica koła: | 330 mm |
| Rozmiar opony: | 3.50-6 |
| Szerokość piasty: | 75 mm |
| Średnica otworu: | 25 mm |
| Szerokość bieżni: | 90 mm |
| Ilość warstw płótna: | 4 |
| Łożysko: | kulkowe |
| Nośność: | 200 kg |
* Koła pneumatyczne dostępne są ze stalowym lub tworzywowym korpusem oraz dętkową lub bezdętkową oponą (w zależności od średnicy koła).
* Koła z korpusem stalowym posiadają tarczę stalową, tłoczoną, cynkowaną bądź malowaną w kolorze czerwonym (w zależności od średnicy koła).
* Korpus koła jest spawany lub skręcany. Koła i kółka pneumatyczne ułatwiają transport na nierównych powierzchniach.
* Koła dostępne sąz oponą bezdętkowa, z określoną liczbą warstw płótna.
ZOBACZ TAKŻE
Koło pneumatyczne fi.380mm łoz.kulkowe 380X4ŁK/25
NETTO: 135,71 PLN BRUTTO: 166,93 PLN
Koło pneumatyczne fi.380mm łoz.wałeczkowe 380X4K
NETTO: 92,49 PLN BRUTTO: 113,76 PLN
Koło pneumatyczne fi. 175mm łoż.kulkowe 175ŁS
NETTO: 80,76 PLN BRUTTO: 99,33 PLN
