Jesteś tutaj:
E-rolki.pl
»
ROLKI I KOŁA DLA DOMU, OGRODU
»
Rolki metalowe profilowe na line
»
Rolka metalowa z mocowaniem fi. 44mm łoż. kulkowe CMM44/8Ł
Rolka metalowa z mocowaniem fi. 44mm łoż. kulkowe CMM44/8Ł
- OPIS
- GWARANCJA
ROLKA METALOWA NA LINĘ UŁOŻYSKOWANA fi. 44 mm /CMM44/8Ł
| CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA: | |
| Średnica rolki: | 44 mm |
| Średnica otworu w piaście: | 10 mm |
| Szerokość piasty: | 15 mm |
| Szerokość bieżni: | 15 mm |
| Nośność: | 100 kg |
| Łożysko: | kulkowe |
| Promień profilu: | R=4mm |
| Linka: | ø8 |
ZOBACZ TAKŻE
Rolka metalowa fi. 54mm łoż. kulkowe CM54/8Ł
NETTO: 28,26 PLN BRUTTO: 34,75 PLN
Rolka metalowa z mocowaniem fi. 79mm łoż. kulkowe CMM79/10Ł
NETTO: 46,33 PLN BRUTTO: 56,99 PLN
Rolka metalowa fi. 59mm łoż. kulkowe CM59/10Ł
NETTO: 29,31 PLN BRUTTO: 36,05 PLN

