Jesteś tutaj:
E-rolki.pl
»
KOŁA POMPOWANE
»
Bez obudowy
»
Koło pneumatyczne fi.260mm opona 3,00-4 260MKX4
Koło pneumatyczne fi.260mm opona 3,00-4 260MKX4
- OPIS
- GWARANCJA
KOŁO PNEUMATYCZNE fi. 260mm /260MKX4
| CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA: | |
| Średnica otworu: | 20 mm |
| Średnica koła: | 260 mm |
| Rodzaj felgi: | metalowa |
| Szerokość bieżni: | 80 mm |
| Szerokość piasty: | 84 mm |
| Rozmiar opony: | 3,00-4 |
| Nośność: | 120 kg |
| Ilość warstw płótna: | 4 |
| Łożysko: | wałeczkowe |
* Koła pneumatyczne dostępne są ze stalowym lub tworzywowym korpusem oraz dętkową lub bezdętkową oponą (w zależności od średnicy koła).
* Koła z korpusem stalowym posiadają tarczę stalową, tłoczoną, cynkowaną bądź malowaną w kolorze czerwonym (w zależności od średnicy koła).
* Korpus koła jest spawany lub skręcany. Koła i kółka pneumatyczne ułatwiają transport na nierównych powierzchniach.
* Koła dostępne są z oponą bezdętkowa, z określoną liczbą warstw płótna.
ZOBACZ TAKŻE
Koło pneumatyczne fi. 400mm łoz.kulkowe 400X2Ł/25
NETTO: 102,26 PLN BRUTTO: 125,78 PLN
Koło pneumatyczne fi.225mm opona Kenda 2,80/2,50-4 225MŁ
NETTO: 100,70 PLN BRUTTO: 123,86 PLN
Koło pneumatyczne fi.175mm opona 175-45 175M
NETTO: 69,42 PLN BRUTTO: 85,38 PLN
