Jesteś tutaj:
E-rolki.pl
»
KOŁA POMPOWANE
»
Bez obudowy
»
Koło pneumatyczne fi.300mm opona 4,00-4 300MKX4
Koło pneumatyczne fi.300mm opona 4,00-4 300MKX4
- OPIS
- GWARANCJA
KOŁO PNEUMATYCZNE fi. 300mm /300MKX4
| CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA: | |
| Średnica koła: | 300 mm |
| Średnica otworu: | 20 mm |
| Rodzaj felgi: | metalowa |
| Szerokość bieżni: | 100 mm |
| Ilość warstw płótna: | 4 |
| Szerokość piasty: | 75 mm |
| Rozmiar opony: | 4,00-4 |
| Nośność: | 120 kg |
| Łożysko: | wałeczkowe |
* Koła z korpusem stalowym posiadają tarczę stalową, tłoczoną, cynkowaną bądź malowaną w kolorze czerwonym (w zależności od średnicy koła).
* Korpus koła jest spawany lub skręcany. Koła i kółka pneumatyczne ułatwiają transport na nierównych powierzchniach.
* Łożysko wałeczkowe osadzone jest w piaście tworzywowej koła, wypełnione smarem oraz zabezpieczone zatyczką tworzywową.
* Koła dostępne sąz oponą bezdętkowa, z określoną liczbą warstw płótna.
ZOBACZ TAKŻE
