Jesteś tutaj: E-kolka.com.pl » Poradniki » Jak zwiększyć zasięg pilotów bramy przesuwnej

Jak zwiększyć zasięg pilotów bramy przesuwnej

Komfort użytkowania bramy przesuwnej uzależniony jest od wielu czynników. Jednym z nich jest zasięg pilotów. Duży zasięg pilotów oprócz oczywistej wygody braku wyczekiwania na otwarcie bramy ma przede wszystkim wielkie znaczenie jesli Nasza posesja jest połozona przy ruchliwej drodze . Słaby zasięg pilotów będzie skutkował ,oczekiwaniem na otwarcie bramy na drodze i blokowaniem pasa ruchu a tym samym narażaniem się na kolizję z innymi uczestnikami ruchu.

Czasami rozwiązaniem takiego problemu i zwiększeniem zasięgu jest wymiana baterii na nowe ,ponieważ słabe baterie w pilocie do napedu bramy skutkują zmniejszeniem zasięgu . Jeśli nie pomoże nam wymiana baterii i w dalszym ciągu Nasz napęd bramy reaguje zbyt pózno należy zamontować antenkę ,która zdecydowanie poprawi zasięg pilotów.

Antenkę montuje się w miare możlliwości w górnej częsci słupka przez co znacznie zwiększa zasięg pilotów. Poprawnie zamontowana antena do napędu bramy potrafi zwiększyć zasięg aż do około 150 m dzięki czemu Nasza brama będzie czekać na nas otwarta zanim do niej podjedziemy...

Brak informacji o przeglądanych produktach.